Onze locatie

Stuur ons een mail

Onze adresgegevens

Adres
Herenstaat 36,2215 KH Voorhout
Telefoon
0252 - 21 17 79
E-mail
mail@vankesterenschilders.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr 8.30 tot 17.30 uur
Za 8.30 tot 16.00 uur
 

 
 
 
Loek van Noort 
Schilderwerken
06-38542910 
loek@vankesterenschilders.nl 

Jan van Kesteren 
Schilderwerken 
06-29514031 
jan@vankesterenschilders.nl 

Oscar Ligtvoet 
Schilderwerken  
06-51784965 
oscar@vankesterenschilders.nl 

Leonard Hoek
Projectleider schilderwerken / calculator 
06-20774284
leonard@vankesterenschilders.nl 

Loek van Kesteren 
Glaswerken
06-22797399 
glas@vankesterenschilders.nl 
Jacqueline van der Graaf 
Office manager
jacqueline@vankesterenschilders.nl 

Linda van Broekhoven
Management assistente 
linda@vankesterenschilders.nl 

Carolien Tijsterman 
WinkeI/ interieurstyliste
Werkdagen: woensdag en vrijdag
carolien@vankesterenschilders.nl

Dorien van Dorssen 
WinkeI/ interieurstyliste
Werkdagen: maandag, dinsdagochtend en donderdag
dorien@vankesterenschilders.nl

Lisa Looijestijn - van Nes
Winkel/ interieurstyliste
Werkdagen: dinsdagmiddag en woensdag
lisa@vankesterenschilders.nl

Op zaterdagen treft u in de winkel afwisselend Lisa of Dorien.
 
 

Leven Magazine




Leven Magazine 2016
(Bekijk PDF)
 

ANBO Magazine




ANBO Magazine 2016
(Bekijk PDF)
 

Zaken voor Zaken




Zaken voor Zaken
(Bekijk Online)
 

Rijnstreek Business




Rijnstreek Business
(Bekijk Online)
 

Ode aan Teylingen



Ode aan Teylingen 2017
(Bekijk PNG)